Ülkemizde ve dünyada e-ticaret kullanımının artmasıyla birlikte e-ticaret mağazalarının günlük sipariş sayısı da yükselmiştir. Dolayısıyla belirli bir sipariş sayısına ulaşan firmalar, yoğun siparişleri yönetmekte zorluk çekmeye başlamıştır.

Ürünleri, siparişleri, müşterileri eşzamanlı olarak birçok programda yönetmek, beraberinde programlar arasındaki entegrasyonu zorunlu kılmıştır. Pobol Depo sağladığı entegrasyon altyapısı ile tüm mal kabul ve sevkiyat işlemlerini tek bir yerden yönetmenizi sağlar.

PAZARYERİ ENTEGRASYONLARI

E-Ticaretin olmazsa olmazı haline gelen pazaryerlerinde yerinizi alın. Pobol Depo E-Ticaret Programı sayesinde entegre olduğumuz tüm pazaryerleri ile senkronize çalışın.

İNCELE

E-TİCARET ENTEGRASYONLARI

E-ticaret entegrasyonları ile tam entegre çalışan Pobol Depo E-ticaret programıyla e-ticaret pazarında yerinizi alın ve hemen satış yapın.

İNCELE

KARGO ENTEGRASYONLARI

E-ticaret operasyonlarının en önemli ve zaman alıcı kısmı Kargo İşlemleridir. Pobol Depo E-Ticaret Programı, popüler kargo şirketleri ile entegre çalışır ve sizi ciddi bir iş yükünden kurtarır.

İNCELE