Pobol Software Solutions, günümüz teknolojisi ile uyumlu, sıkıcılıktan uzak kullanıcı dostu çözümlere imza atmak için 2011 yılında çalışmalarına başlamış bir web yazılım firmasıdır. Web yazılımı konusunda uzmanlaşan kadromuz 2012 yılından bu zamana geliştirmekte olduğu Pobol Framework altyapısı sayesinde web yazılımı ile ilgili hızlı ve stabil çözümler sunabilmektedir.

Pobol Framework altyapısı ile çeşitli sektörlerde ürünü bulunan Pobol, 2014 yılından bu yana Türkiye'de 200'den fazla müşteriye e-ticaret konusunda çözümler üretmektedir. E-ticaret programları konusunda deneyim kazanan firmamız 2023 yılından itibaren Pobol Depo ürününü hizmete sunmuştur. Müşterinin istediğini değil ihtiyacı olanı sunan firmamız müşterilerinin ihtiyacı olan sanal personeli yaratmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

Spesifik ürünleri ile sektörde üst sıralarda yer alan firmamız bu liderliği sürdürebilmek için sürekli çalışmaktadır.

Vizyon olarak, yazılım sektöründe ülkemizin dünyaca tanınan bir marka olması konusunda kendine düşen görevi yerine getirmek, Dünya'nın yazılım konusunda saygın firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz, sürekli ve hızla gelişen teknolojiyi takip ederek bir adım önde olmak, gelişimini müşterilerine fayda sağlayacak bir araca dönüştürmek ve yenilikçi gücünü ülkesinin yazılım sektörü için harcamaktır.

Neden Pobol Software Solutions?

Gelişen teknolojileri sürekli takip edip müşterilerini doğru yönlendiren Pobol Software Solutions, gücünü müşterilerinden alır. Dürüstlük, iş bilinci, her zaman doğru ve ihtiyaca göre yönlendirme, sıkı iş takibi ve doğru yönetim Pobol Software Solutions 'nın öncelikleridir.